06 okt 2017
Ketenzorg West-Friesland zoekt een toekomstig of ervaren diabetesverpleegkundige

Ketenzorg West-Friesland is op zoek naar een toekomstig of ervaren diabetesverpleegkundige max. 32 uur per week.

Toekomstig diabetesverpleegkundige:
Ben jij een verpleegkundige met een HBO verpleegkunde diploma op zak, heb je minimaal 2 jaar werkervaring als verpleegkundige en heb je affiniteit met de diabeteszorg? Dan bieden wij jou de mogelijkheid voor het volgen van een post HBO opleiding tot diabetesverpleegkundige in combinatie met het werkzaam zijn in ons team van diabetesverpleegkundigen.

Ervaren diabetesverpleegkundige:
Als ervaren diabetesverpleegkundige (SSSV of post-HBO) ben je titelgeregistreerd en ben je in het bezit van de post-HBO module Farmacotherapie. Heb jij ruime ervaring als diabetesverpleegkundige, bij voorkeur extramuraal? Heb je kennis van en ervaring met het hanteren en verbeteren van kwaliteitsprocessen en het geven van deskundigheidsbevordering. Kom dan ons team diabetesverpleegkundigen versterken!

Heb je belangstelling reageer dan voor 16 oktober 2017. Zie de vacature voor verdere informatie.